Online meditační kurz

Úspěch a štěstí v práci

Toužíte být šťastnější v práci?  

Chcete mít víc peněz?  

Potřebujete víc energie?

 

Pak je tento meditační kurz právě pro vás!

K čemu vám tento kurz pomůže?

Více peněz

Odhalíte bloky, které vám brání mít v životě více peněz

Dostatek energie

Získáte více energie a návod, jak si jí udržet. Odhalíte situace, které vás nejvíce vyčerpávají a ty, které vás dobíjí.

Vaše jedinečnost

Objevte svoje skryté dary a talenty, které uplatníte ve své práci

Splnění svých cílů

Objevte, jak lze snadněji dosáhnout své cíle a plnit si své sny

Zlepšení svých vztahů

Pochopením sebe budete lépe rozumět i chování ostatních a zmizí velká část konfliktů a sporů

Šťastnější v práci i doma

naučíte se zvládat své emoce, uzdravíte své vztahy a naleznete, jak si plnit sny

Témata jednotlivých lekcí

 • 1
  Lekce č. 1 Finanční hojnost
  V této meditaci objevíte svoje vnitřní bloky, které vám brání mít víc peněz. Uvidíte jaký máte uvnitř sebe k penězům vztah, postoje a případně z jakého důvodu. Zjistíte, jaké zdroje hojnosti ve svém životě máte a naopak, kde vám peníze zbytečně utíkají. Vše budete moci změnit tak, aby byl váš život svobodný a naplněný hojností. .
 • 2
  Lekce č. 2 Doplnění energie
  Zde se dozvíte kolik procent energie ze svého optima máte. Zjistíte si, kde o svojí energii přicházíte a jak a co změnit, abyste tyto situace už v životě neměli nebo vás nestály tolik energie. Dále uvidíte, co máte dělat, abyste měli v životě energie více, tedy kde máte neobjevené zdroje energie. Součástí meditace je i relaxační část, díky které si odpočinete a energii dočerpáte během pár minut. Relaxační část můžete k dobíjení energie používat každý den a uvidíte, jak vám těch pár minut změní život.
 • 3
  Lekce č. 3 Dary a talenty
  V této meditaci objevíte své 3 největší dary a talenty. Každý nějaké má, jen o nich nemusí vědět, protože mohou být ještě neprojevené nebo skryté. Už nebudete pochybovat v čem jste dobří a zmizí vaše nejistota nebo nedostatek sebedůvěry. Zjistíte, jak tyto dary využijete ve své práci, aby vám přinesly hojnost a svobodu. Uvidíte i co vám v současnosti nejvíce škodí a jak s tím naložit.

Jak kurz probíhá?

Kurz obsahuje 3 lekce, kde se prostřednictvím řízené meditace podíváme na jednotlivá témata, které zásadním způsobem ovlivňují váš pracovní život a finance.

Při výběru témat jsem vycházel z vlastních zkušeností a zkušenosti z prací s klienty. A vybraná témata jsou pro většinu lidí ty nejdůležitější, když chcete být šťastnější v práci.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, cca 20 min. řízenou meditaci a často kladené otázky.

Meditace zvládne i začátečník a při opakování získá dovednost meditace a přístupu do svého podvědomí.

Doporučuji, abyste si každou meditaci alespoň 2 - 3x zopakovali. Téma si tak v sobě dostatečně ukotvíte a zpracujete. K meditacím má smysl se po několika měsících vracet a sledovat, jak se vaše vnitřní postoje proměňují a jak pokračujete na cestě za svým cílem.

Přístup do kurzu máte časově neomezený. Tedy vše můžete přizpůsobit svým časovým možnostem. Začněte, kdy chcete a dokončete kurz, kdy vám to vyhovuje. Do kurzu se můžete libovolně vracet.

 

Mám pro vás ještě BONUS!

Relaxační meditaci  - pro snadnější použití jsem pro vás jako BONUS připravil verzi meditace Doplnění energie. V meditaci je jen relaxační část a ta je prodloužená, abyste si více odpočinuli. Meditace trvá 18 min, takže můžete doplňovat energii opravdu každý den.

Uzavřenou Facebookovou skupinu  pro účastníky online kurzů Šťastný v práci, pro vzájemné sdílení zkušeností a prožitků.

Zároveň se zde můžete ptát, pokud si s něčím nevíte rady nebo něčemu nerozumíte. Slouží také jako vzájemná podpora s ostatními meditujícími v bezpečí uzavřené FB skupiny.

Nejste si jistí, zda je tento kurz právě pro vás?

Tak nejdříve vyzkoušejte meditaci Splněný sen, kterou vám nabízím ZDARMA. 

Jak jsem se k meditaci a práci s podvědomím dostal já?

Vždycky mě bavilo objevování skrytých možností naší mysli. Díky své nemoci, se kterou mi doktoři nedokázali pomoci, jsem objevil meditace a další skvělé metody práce sama se sebou, Zjistil jsem, jak si život i zdraví tvoříme svými postoji a vzorci chování. Tyto poznatky jsem začal používat ve svém životě a práci.

Více než 15 let jsem pracoval na vysokých marketingových pozicích ve velkých nadnárodních firmách i známých českých společnostech (moje CV zde). Díky tomu jsem měl možnost si v práci vyzkoušet vše, co jsem se dozvěděl na seberozvojových kurzech nebo jsem objevil při svých pravidelných meditacích.

A zjistil jsem, že to funguje!

Že změny, které uděláme v sobě a svém podvědomí se projeví navenek v našich vztazích a životě. Že dokážu lépe zvládat stres a rychleji si odpočinout. Dokážu lépe komunikovat se svými kolegy, protože lépe rozumím tomu, co uvnitř sebe řeší a tím i lépe motivovat svoje podřízené. Začal jsem objevovat, jak se dají poznatky z práce se sebou uplatňovat v práci, při jednání s nadřízenými, majiteli nebo dodavateli.

Po letech, kdy jsem viděl, jak tyto metody pomáhají lidem, jsem se rozhodl o své zkušenosti podělit prostřednictvím projektu Šťastný v práci.cz 

Díky svým mnohaletým zkušenostem z reálného businessu vím, že moje rady nejsou teorie, ale vyzkoušené metody, které pomáhají.

Přidejte se k lidem, kteří jsou šťastní v práci.

Radek Škornička

Co o kurzu řekli ostatní?

Online kurz Úspěch a štěstí v práci je skvělý! Meditace mi pomohly si uvědomit moje důležité postoje a co mám změnit ve své práci. Rád meditace s odstupem poslouchám znovu, abych viděl, co se změnilo.

Karel ChodoraJazzman a konzultant online řešení

Zahájila jsem svoje vlastní podnikání, a tak jsem využila možnost podívat se prostřednictvím online kurzu "Úspěch a štěstí v práci" na otázky týkající se hojnosti, darů, energie a mého snu. Spoustu věcí o sobě vím, přesto mě překvapily některé informace a uvědomění, které jsem získala po poslechu jednotlivých meditací. Některé informace, které jsem v meditacích zjistila, jsem již stihla aplikovat do svého života. Meditaci "energie" bych doporučila i jako relaxační techniku, která může sloužit k "dobití" baterek. Všechny meditace jsou příjemně namluvené a podbarvené uklidňující hudbou a tak přináší i harmonizační efekt na psychiku.

Miroslava HorákováPsycholog a pedagog

Občas se mi stává, že nemohu najít na otázky či situace, které mi život přináší, takové odpovědi, se kterými bych se mohla vnitřně ztotožnit. Meditace z kurzu Úspěch a štěstí v práci mi pomáhají nejen dobíjet energii, ale také nacházet pro mne ta správná řešení. Styl, jakým je meditace vedená, je velmi přirozený. K ničemu mě netlačí, ale přitom mě jasně vede k mým vlastním, vnitřním a hluboce osobním rozhodnutím. Opravdu mě posouvají dál! Děkuji!

Romana K.Marketing manager

Kolik celý kurz stojí?

Cena kurzu je 699 Kč vč.DPH 

Za tuto cenu získáte kompletní kurz včetně přístupu do uzavřené FB skupiny.

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

 

Nemusíte opravdu nic riskovat!

Pokud vás kurz neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: radek@stastnyvpraci.cz a já vám je rád zodpovím.